Kuruluş Hakkında

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi, köklü bir tarih ve köşe taşı olan bir siyasi günlük gazetedir. Kuruluşumuz, yayın hayatına başladığımız ilk günden bu yana, dürüstlük ilkesine ve kaliteli haberciliğe olan bağlılığımızla bilinir. 73 yıllık deneyim ve birikimimizle, okuyucularımıza tarafsız, güvenilir ve kapsamlı haberler sunmaya devam etmekteyiz.

STM Gazetecilik Ltd. Şti. çatısı altında faaliyet gösteren Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi, aksamhaberleri.com.tr web sitesiyle dijital platformlarda da okuyuculara ulaşmaktadır. Amacımız, her zaman en güncel haberleri objektif bir şekilde sunmak ve toplumun her kesiminden insanlara seslenmektir.

Gazetemiz ve web sitemiz, geniş bir editör ekibiyle birlikte deneyimli gazeteciler, köşe yazarları ve haber editörlerinden oluşan bir kadro ile çalışmaktadır. Haber kaynaklarımızı titizlikle seçer, doğruluk ve tarafsızlık ilkelerine sadık kalarak haberleri sunarız.

Okuyucularımızın güvenini kazanmak ve onların haber alma ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak çalışıyoruz. İletişimde dürüstlük, şeffaflık ve doğruluk ilkelerini benimseyen bir yayın politikası izliyoruz.

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi olarak, toplumun nabzını tutmaya, önemli gelişmeleri aktarmaya ve her zaman haberde doğruluk ve güvenilirliği ön planda tutmaya devam edeceğiz.